Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

ITALIAN CENSORED - O'DRIÙ

Nový produkt

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Neobvyklý vetiver s unisexními rysy, jasmínem, růží a různými vůněmi jako banány a kokosové ořechy, který se vrací do italské atmosféry plné vůní toskánského tabáku, středomořských citrusových plodů a kávy.

Složení: vetiver, jasmín, růže, banány, kokosové ořechy, toskánský tabák,  tóny středomořských citrusových plodů, káva

Více informací

Parametry

Druhy vůní GURMÁNSKÁ

Více informací

ITALIAN CENSORED-O'DRIÙ 

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Složení:

vetiver, jasmín, růže, banány, kokosové ořechy, toskánský tabák,  tóny středomořských citrusových plodů, káva

-----------------------------------------------------------------------------

Vůně, která otevírá časovou bránu, mezi minulostí - italskou parfumerií a čichovým kanovníkem - a budoucnos.....t: inovace v tvorbě a jazyku od výrobce parfémů Angela Orazia Pregoniho.

Proč jméno ITALIAN CENSORED?

"ITALIAN": obchodní značka, která na celém světě znamená krásu, jemnost, ale snadno se může dostat do stereotypů. "CENSORED": "cenzurovaná" - doslova - styl a přístup k parfumerii. Cokoli také "cenzurováné" ve smyslu svého tvůrce.

SYMBOL VŮNĚ:
Zelené křídlo.

ZABALENO:
V bílém bakelite, se záblesky a odstíny černé a čirého sklo, ručně vyrobeno. Polokulovitý uzávěr poskytuje rovnováhu a eleganci celé lahvičce. Barvy hrají s italskou vlajkou: zelená a červená na bílém pozadí.


MEDIA:
Italská cenzura byla přivítána jako přirozená evoluce zkušeností Angela Orazia Pregoniho, který se srovnává s italskou parfémovou tradicí více přímo než kdy předtím, uspěl v hraní se stereotypy a klišé, aniž by byl uvězněn, ale spíše znovu objevil jinou tematiku.


TAK JAKO:
Klasický, kýč, slunný, italský.

Vůně byla vytvořena tak, aby spojila všechny vlastnosti italské parfumerie, od klasiky až po nejinovativnější, až po ty, které vedly k neúmyslnému kýči, místo toho byly znovu vytvořeny a testovány odborně. Neobvyklý vetiver s unisexními rysy vyrůstá spolu s jasmínem, růží a různými náznaky vůní jako banány a kokosové ořechy, ale rychle se vrací do italské atmosféry plné  vůní  toskánského tabáku a středomořských citrusových plodů až po mimořádnou kávu.

ODKAZ:
Itálie, moře, citrus, box, šampion, pizza, zápas, krásná země, kroužky, výzva, kýč, klišé, stereotyp, boxer, špagety, vlajka, hymna, země, boty, toskánská, espresso káva.