Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

EVA KANT - O'DRIÙ

Nový produkt

EAU DE PARFUMS 50 ML

!!!! Zločinecká vůně, nebezpečně svůdná !!!!

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Složení:

Grapefruit, levandule, dřevo, myrha, santalové dřevo, zázvor, magnólie, ylang-ylang, heřmánek, kardamom, vanilka a benzoin.

Více informací

Parametry

Druhy vůní ORIENTÁLNÍ-KOŘENĚNÁ

Více informací

EVA KANT-O'DRIÙ 

EAU DE PARFUMS 50 ML

!!!! Zločinecká vůně, nebezpečně svůdná !!!!

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Složení:

Grapefruit, levandule, dřevo, myrha, santalové dřevo, zázvor, magnólie, ylang-ylang, heřmánek, kardamom, vanilka a benzoin.

________________________________________

EVA KANT 

PROTIKLADY SE PŘITAHUJÍ.
"EVA KANT" - NEBEZPEČNĚ SEDUCTIVNÍ

Jaká je smyslnost? Existuje formulace k vytvoření smyslné zkušenosti?

Nez Angelo Orazio Pregoni, tvůrce O'DRIÚ, měl odvahu odpovídat na tyto otázky, procházet smysly - samozřejmě! -, jediný, kdo mluví instinktivně, jediný, kdo dokáže identifikovat autentickou smyslnost!

Takto se rodí "Eva Kant Perfume", vůně oslavující mýtus nejkrásnějšího zloděje komiků ve svém 50. roce života, díky jedinečnému a překvapivému kontrastu.

Pro Pregoni ve skutečnosti nejpravdivější smyslnost skrývá své vlastní tajemství v opozici, ve schopnosti vytvářet pocity a pocity. Eva Kant je symbolem tohoto: je to víc než krásná, nedostatek skřetů, je sexy, ale nebezpečná, psanec s vážným kódem čest a lásky. Dokonalý příklad toho, jak se kouzlo živí rozpory, jak není smyslnost bez nejednoznačnosti, přitažlivosti bez strachu.

Dobře známe krutost půvabné dámy, ale nemůžeme se jí vzdát kvůli naší fascinaci. "Eva Kant Parfume" překládá tento hraniční magnetismus v čichovém zážitku a tlačí proti němu nové kontrasty. To nás svede a současně nás přesvědčuje, že se vzdává jejího odvolání - odvolání Evy - vstupujeme do bezpečné pasti. Ale nemůžeme odolat!

Hořké a pálčivé poznámky z grapefruitu a ty, sladší, levandule se pokoušejí navzájem překonávat. Boj bez vítězů, poté můžeme cítit první znepokojivé náznaky naší neochoty: vlhké lesy nám říkají, že jsme na místě skrytém světu, tajemné, možná smrtelné!

Jsme vedle sebe s krásnou Evou, která nebezpečně uniká lesem? Možná jsme také jejími oběťmi, a to jsou poslední pocity, které se budeme cítit: oči s očima, vězení v úkrytu. Ale není to to, co jsme chtěli nalézt tvrdošíjně? Není to adrenalin hrozivého nebezpečí, který jsme si intenzivně přáli?

Na milost bláznivé lady Kant jsme se zcela ponořili - až do nosu! - ve svém temném světě, kde není možné oddělit dobré od zlého, černého z bílého.

Svět odhalený mystickou myrhou, teplým sandálem a pichlavým zázvorem, kde se pohybují tajemná magnólie a ylang ylang, romanový heřmánek, kardamom, vanilka a strom Benjamin. Hypnotický zážitek se znovu a znovu cítit, objevovat nové a úchvatné přechody, které se drtivě kontrastují.

"Eva Kant Parfém" è je dvojznačný pocit, z krabice a utíkající od všech pokusů chytit nebo definovat to. Zločinecká vůně, nebezpečně svůdná. Parfém No Time, unikátně jedinečný, je Nez, který si to uvědomil: Angelo Orazio Pregoni.

Nejen parfém, ale všechny prvky - obal, jeho design, materiály: bakelit, sklo - činí tento výrobek "mimořádným", protože chce být proti starým "fascinačním pravidlům". Produkt, který je výrazem obnoveného stylu, autentického italského, který spojuje znalosti minulosti se skutečným inovačním duchem, světelnými roky daleko od stereotypů, aby zachoval neporušenou tutéž kreativní energii, která vznikla Diabolikem, králem teroru, jeho Blonďatý komplic a další další ikony.

Omalovací myslitel a senzorický umělec, Pregoni je Nez, který revoluci uměleckou parfumerii se značkou O'DRIÚ. Jak může odolat pokušení plánování zločinu sui generis, jediné poctě smyslnosti Evy Kant, kterou si dokáže představit?

Eva Kant vzrušující krása a složité vrstvy se vyznačují snadnou charakterizací. Je to tajemná vůně, která se cítí jako moderní umění, ale je také odvážná, smyslná, organická a meditativní. Přenáší nás na různá místa pokaždé, když je nosíme, a nikdy neprojevuje své vrstvy stejným způsobem dvakrát. Eva Kant je extrémně bohatá vůně, která se cítí spíše jako koncentrovaný extrakt než vůně parfému. Vyzýváme vás, abyste objevili jeho okouzlující tajemství.