Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

SATYRICON - O'DRIÙ

Nový produkt

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Složení:

Myrha, karafiáty, cedr, heřmánek, vanilka, dřevo, hořící bříza, švestka, šalvěj, kakao, kmín.

Více informací

Parametry

Druhy vůní AROMATICKÁ-DŘEVITÁ

Více informací

SATYRICON-O'DRIÙ by PLEASURE FACTORY

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Složení:

Myrha, karafiáty, cedr, heřmánek, vanilka, dřevo, hořící bříza, švestka, šalvěj, kakao, kmín.

_________________________________________________

SATYRICON

Tragédie přebírá své jméno, tvary a obsah z dionýzských obřadů: "tràgos" = "billy-goat" a "oidè" = "píseň" označuje kozu (který byl svatý řeckému božství Dionýz) a kozí masky výkony herců. Všechny tyto věci nás přivádějí k Satyriconovi O'DRIův: temnota a svádění smyslů jsou stále nálady, ale tentokrát jsou dionysijské problémy pozitivní - plodnost, tvořivost a vitalita - ničivé a nihilistické.

Satyricon je vůně inspirovaná živou energií, potěšením, zábavou, tvůrčí silou přestupků a porušováním pravidel, které satyr symbolizuje a literární dílo "Satyricon" definováno navěky. Ve skutečnosti parfém Satyricon předkládá své návrhy z nesmrtelného mistrovského díla Petronius Arbiter az uměleckých děl, které inspiroval, od malby až po sochařství, až po filmy Felliniho s jeho dekadentní a neskutečnou náladou, a Pasoliniho, který koncipoval jeho "Petrolio" jako "moderní Satyricon ".

"Cvičili jsme, jak těžce voní MYRRha ... ale zdálo se, že pokaždé, když jsme se začali utvářet do týmů KARAFIÁTY a CEDR, byli bychom reorganizováni s nádechem HEŘMÁNKU, abychom byli docela spokojeni. Měl jsem se později poznat v životě, že se snažíme, abychom se setkali s novou situací reorganizací pomocí VANILKY a DŘEVA; a nádhernou metodou může být vytvoření iluze kouření BETULLE, iluze ŠVESTKY, iluze pokroku při vytváření zmateku, neúčinnosti a demoralizace jako ŠALVĚJ, KAKAO a KMÍN. Pojďme! "