Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

DET - O'DRIÙ

Nový produkt

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Kolekce: VenDetTa

Složení:

arašídy, dřeviny, červené ovoce, bílé květy, benzoin, bazalka, tabák

Více informací

Parametry

Druhy vůní AROMATICKÁ-OVOCNÁ

Více informací

DET-O'DRIÙ by PLEASURE FACTORY

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Kolekce: VenDetTa

Složení:

arašídy, dřeviny, červené ovoce, bílé květy, benzoin, bazalka, tabák

Jediný silný pocit se stal třemi krásnými vonnými látkami, procházejících staletími od klasické antiky až po náš postmoderní temný věk.

Angelo Orazio Pregoni, brilantní Nos a umělec, opět odvrátil parfumérní pravidla svým novým stvořením pro O'DRI: "VenDetTa". VenDetTa je zcela jedinečný koncept: první parfém ve třech částech, tři různé vonné látky, ale každý je úplný a nezávislý na ostatních, tři fragmenty jediného emocí, které se rozpadají, aby byly známé a cítili se lépe.

Díky Ven, Det a Ta, jeden z nejvíce lidských pocitů - pomstychtivosti - se stává čichovým vnímáním, které následuje po třikrát vyvíjejícím se jednání: od bolesti, kterou nám někdo způsobil, po zármutek vůči němu a po emocionální svobodě po pomsta. Číslo tři je silným mystickým a náboženským symbolem, který není náhodný, a je také velmi důležité pro Tragedy, umění, které popisuje pomstu více a více než ostatní. Tři z nich byli tragédioví otcové: Aeschylus, Sofokles a Euripides, kteří představovali své díla jako součást trilogií. Aristotelské jednotky jsou také tři a Aristoteles sám potvrdil, že tragédie "napodobuje" (mimesis) Vengeance a sublimuje vášně k vytvoření konečné katarzy. Tři jsou vůně VenDetTa.

Obal VenDetTa je uměleckým dílem Marca Venturou, italského designéra a sochaře se sídlem v Miláně, který dal jiný účel - a tvar, duši a význam také - k žehlení kusů, předmětů, materiálů používaných v průmyslu a řemeslech běžně. Každé balení produktu VenDetTa je ručně vyráběno individuálně a v průběhu realizace se jedná o jedinečné detaily, které se stávají jednorázovou prací, i když na mnoha místech.

S tímto obalem by Pregoni a Ventura sdělovali komplexní, kontroverzní a individuální povahu emocí, do které jsou parfémy inspirovány. Nálepka je prudce pokrčená a barvy jsou neklidné, s tvrdými stupni. Dvě dlouhé kovové tyče se umístí šikmo do tvaru "V" a tmavě ukazují ostré špičky. Jsou to rohy ďábla, který nás pokouší provést pomstu? Je to grimasa pro pojem "Trinity" s jeho svatostí? Létající plášť, který obaluje a skryje láhev, by tuto myšlenku potvrdil a dal mu více tajemství a nejednoznačnost ...