Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

VEN - O'DRIÙ

Nový produkt

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Kolekce: VenDetTa

Složení:

třešeň, rum, ananas, růže geranium, kmín, ylang-ylang, tonka, kastoreum, vanilka a santalové dřevo.

Více informací

Parametry

Druhy vůní AROMATICKÁ-OVOCNÁ

Více informací

VEN -O'DRIÙ 

EAU DE PARFUMS 50 ML

Parfumér: Angelo Orazio Pregoni

Kolekce: VenDetTa

Složení:

třešeň, rum, ananas, růže geranium, kmín, ylang-ylang, tonka, kastoreum, vanilka a santalové dřevo

-----------------------------------------------------

Jediný silný pocit se stal třemi krásnými vonnými látkami, procházejících staletími od klasické antiky až po náš postmoderní temný věk.

Angelo Orazio Pregoni, brilantní Nos a umělec, opět odvrátil parfumérní pravidla svým novým stvořením pro O'DRI: "VenDetTa". VenDetTa je zcela jedinečný koncept: první parfém ve třech částech, tři různé vonné látky, ale každý je úplný a nezávislý na ostatních, tři fragmenty jediného emocí, které se rozpadají, aby byly známé a cítili se lépe.

Díky Ven, Det a Ta, jeden z nejvíce lidských pocitů - pomstychtivosti - se stává čichovým vnímáním, které následuje po třikrát vyvíjejícím se jednání: od bolesti, kterou nám někdo způsobil, po zármutek vůči němu a po emocionální svobodě po pomsta. Číslo tři je silným mystickým a náboženským symbolem, který není náhodný, a je také velmi důležité pro Tragedy, umění, které popisuje pomstu více a více než ostatní. Tři z nich byli tragédioví otcové: Aeschylus, Sofokles a Euripides, kteří představovali své díla jako součást trilogií. Aristotelské jednotky jsou také tři a Aristoteles sám potvrdil, že tragédie "napodobuje" (mimesis) Vengeance a sublimuje vášně k vytvoření konečné katarzy. Tři jsou vůně VenDetTa.

Obal VenDetTa je uměleckým dílem Marca Venturou, italského designéra a sochaře se sídlem v Miláně, který dal jiný účel - a tvar, duši a význam také - k žehlení kusů, předmětů, materiálů používaných v průmyslu a řemeslech běžně. Každé balení produktu VenDetTa je ručně vyráběno individuálně a v průběhu realizace se jedná o jedinečné detaily, které se stávají jednorázovou prací, i když na mnoha místech.

S tímto obalem by Pregoni a Ventura sdělovali komplexní, kontroverzní a individuální povahu emocí, do které jsou parfémy inspirovány. Nálepka je prudce pokrčená a barvy jsou neklidné, s tvrdými stupni. Dvě dlouhé kovové tyče se umístí šikmo do tvaru "V" a tmavě ukazují ostré špičky. Jsou to rohy ďábla, který nás pokouší provést pomstu? Je to grimasa pro pojem "Trinity" s jeho svatostí? Létající plášť, který obaluje a skryje láhev, by tuto myšlenku potvrdil a dal mu více tajemství a nejednoznačnost ...