Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Sleva! CUOR ANDALOU Zobrazit větší

CUOR ANDALOU - Rania J.

Nový produkt

EAU DE PARFUM  50ml

Vůně vás  zahalí do rafinované a záhadné kožené vůně, která přepravuje na cestu smyslů, a zasvětí vás do  kouzla a luxusu andaluského umění, architektury a hudby.

Pyramida vůně:

Hlava:      kůže, šafrán, neroli

Srdce:      kůže, růže, fialky, kosatec, pačuli

Základ:    vetiver, santalové dřevo, agarové dřevo (Oud), castoreum

Více informací

skladem

Parametry

Druhy vůníKOŽENÁ

Více informací

Rania J.

COUR ANDALOU  EAU DE PARFUM  50ml

Andaluská kůže…umění…architektura...

Cuir Andalou vás zahalí do rafinované a záhadné kožené vůně, která přepravuje na cestu smyslů, a zasvětí vás do  kouzla a luxusu andaluského umění, architektury a hudby.

Cuir Andalou je noční procházka zahradou s vůní šafránu, růže, pačuli, fialek, kosatce a svět drahokamů a tónů tmavého dřeva.

Pyramida vůně:

Hlava:      kůže, šafrán, neroli

Srdce:      kůže, růže, fialky, kosatec, pačuli

Základ:    vetiver, santalové dřevo, agarové dřevo (Oud), castoreum

Rania Jouaneh je inovátor a tvůrce moderních a sofistikovaných  ekologických parfémů. Raniina vášeň pro vůně a parfémy pochází z dětství, které prožila na Středním východě a v Africe, kde byla obklopena vůní jasmínu, stromy, pod kterým si hrála, trhy s kořením, souks a africkými bazary. Dnes je parfémářkou a nosem v Paříži, kde její vůně ve své povaze zůstávají jádrem jejich moderních a smyslných výtvorů  Její vůně jsou složená z  vzácných esencí při současném respektování jejich čichové bohatosti a složitosti. Raniiny vůně jsou odrazem její osobnosti, autentické a originální, přírodní a sofistikované.

Její parfémy jsou šperkem, které se nosí na kůži.

 

Autenticita a kvalita - suroviny, přírodní esence a éterické oleje jsou vybrány a sklízejí přímo od výrobců a palíren, kteří i nadále při výrobě používají tradiční metody. Naše odborné znalosti a nadšení pro kvalitní a tradiční výrobu garantují mimořádnost vůní, které vedou k parfému a jeho opětovnému spojení s jeho původní funkcí: stimulovat smysly, splynutí s přírodou, zemí a jejími aromatickými poklady.