Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Sleva! OUD ASSAM Zobrazit větší

OUD ASSAM - Rania J.

Nový produkt

EAU DE PARFUM  50ml

Velmi mužná vůně. Směs začíná s čerstvými špičkovými tóny sladkého a hořkého pomeranče a vezme vás do earthery, teplé a tmavé agar-oudové  komplexní vůně. Naprosto návyková vůně!


Pyramida vůně:

Hlava:     bergamot, sladký pomeranč, hořký pomeranč

Srdce:     agarové dřevo / Oud (esenciální olej, Indie)

Základ:   cedrové dřevo, vetiver, kadidlo, černý pepř, tonka, pižmo.

Více informací

skladem

Parametry

Druhy vůníDŘEVITÁ

Více informací

Rania J.

OUD ASSAM  EAU DE PARFUM  50ml

Velmi mužná vůně. Směs začíná s čerstvými špičkovými tóny sladkého a hořkého pomeranče a vezme vás do earthery, teplé a tmavé agarové - oudové  komplexní vůně. Naprosto návyková vůně!


Pyramida vůně:

Hlava:     bergamot, sladký pomeranč, hořký pomeranč

Srdce:     agarové dřevo / Oud (esenciální olej, Indie)

Základ:   cedrové dřevo, vetiver, kadidlo, černý pepř, tonka, pižmo.

Rania Jouaneh je inovátor a tvůrce moderních a sofistikovaných  ekologických parfémů. Raniina vášeň pro vůně a parfémy pochází z dětství, které prožila na Středním východě a v Africe, kde byla obklopena vůní jasmínu, stromy, pod kterým si hrála, trhy s kořením, souks a africkými bazary. Dnes je parfémářkou a nosem v Paříži, kde její vůně ve své povaze zůstávají jádrem jejich moderních a smyslných výtvorů  Její vůně jsou složená z  vzácných esencí při současném respektování jejich čichové bohatosti a složitosti. Raniiny vůně jsou odrazem její osobnosti, autentické a originální, přírodní a sofistikované.

Její parfémy jsou šperkem, které se nosí na kůži.

 

Autenticita a kvalita - suroviny, přírodní esence a éterické oleje jsou vybrány a sklízejí přímo od výrobců a palíren, kteří i nadále při výrobě používají tradiční metody. Naše odborné znalosti a nadšení pro kvalitní a tradiční výrobu garantují mimořádnost vůní, které vedou k parfému a jeho opětovnému spojení s jeho původní funkcí: stimulovat smysly, splynutí s přírodou, zemí a jejími aromatickými poklady.