Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Sleva! LAVANDE 44 Zobrazit větší

LAVANDE 44 - Rania J.

Nový produkt

EAU DE PARFUM 50 ml

Aromatický intenzita a elegance levandule zahalena dřevitými tóny oudu, vetiveru a cedrového dřeva. Tonka a pačuli dává do souladu rozměr teplé a sladké, silné a jemné.
Smyslná, moderní a jedinečná.

Pyramida vůně:

Hlava:    bergamot, petitgrain

Srdce:     levandule (levandule- essenciální olej absolute)

Základ:    agarové dřevo / Oud

Více informací

skladem

Parametry

Druhy vůníAROMATICKÁ-DŘEVITÁ

Více informací

Rania J.

LAVANDE 44  EAU DE PARFUM  50ml

Aromatický intenzita a elegance levandule zahalena dřevitými tóny oudu, vetiveru a cedrového dřeva. Tonka a pačuli dává do souladu rozměr teplé a sladké, silné a jemné. Smyslná, moderní a jedinečná.

Pyramida vůně:

Hlava:    bergamot, petitgrain

Srdce:     levandule (levandule- essenciální olej absolute)

Základ:    agarové dřevo / Oud

Rania Jouaneh je inovátor a tvůrce moderních a sofistikovaných  ekologických parfémů. Raniina vášeň pro vůně a parfémy pochází z dětství, které prožila na Středním východě a v Africe, kde byla obklopena vůní jasmínu, stromy, pod kterým si hrála, trhy s kořením, souks a africkými bazary. Dnes je parfémářkou a nosem v Paříži, kde její vůně ve své povaze zůstávají jádrem jejich moderních a smyslných výtvorů  Její vůně jsou složená z  vzácných esencí při současném respektování jejich čichové bohatosti a složitosti. Raniiny vůně jsou odrazem její osobnosti, autentické a originální, přírodní a sofistikované.

Její parfémy jsou šperkem, které se nosí na kůži.

 

Autenticita a kvalita - suroviny, přírodní esence a éterické oleje jsou vybrány a sklízejí přímo od výrobců a palíren, kteří i nadále při výrobě používají tradiční metody. Naše odborné znalosti a nadšení pro kvalitní a tradiční výrobu garantují mimořádnost vůní, které vedou k parfému a jeho opětovnému spojení s jeho původní funkcí: stimulovat smysly, splynutí s přírodou, zemí a jejími aromatickými poklady.