Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Miraj Zobrazit větší

MIRAJ - S.A.C.K.Y

Nový produkt

PARFÉMOVANÉ TĚLOVÉ MLÉKO

Miraj parfémované, regenerační a hydratační tělové mléko s vůní Miraj z kolekci S.A.C.K.Y. parfum, D-panthenolem, bambuckým máslem ,konopným olejem a vitaminem E.

Pyramida vůně:

Hlava: Procida citrón, sicilský pomeranč 

Srdce: vanilka z Madagaskaru, mandle, mexická limetka

Základ: vanilka z Madagaskaru, Procida citrón, rum 

Více informací

Parametry

Druhy vůní GURMÁNSKÁ

Více informací

MIRAJ -PARFÉMOVANÉ TĚLOVÉ MLÉKO 200 ml

PARFÉMOVANÉ-REGENERAČNÍ-HYDRATAČNÍ

Miraj parfémované, regenerační a hydratační tělové mléko s vůní Miraj z kolekci S.A.C.K.Y. parfum, D-panthenolem, bambuckým máslem ,konopným olejem(zdroj vitaminu A, B1, B21, B6, C a E, minerálních látkek, fytátů, kanabidiolových  kyselin) a vitaminem E.

Miraj parfémované tělové mléko má uklidňující účinek; nebarví, je nemastný; zanechává pokožku hladkou, svěží a voňavou. Díky aktivním látkám pomáhá pokožku omladit, hydratovat a chránit.

Vysoce sofistikovaná niche kosmetika, excelentní kvalita surovin s aktivními látkami, inovativní postupy při výrobě, biologická dostupnost, maximální účinnost.

Vůně Miraj –teplá a smyslná vůně, počáteční  energie Procida citronu  a sicilského pomeranče  otevírá  cestu teplé a smyslné vanilce z Madagascaru , která je v  naprosté harmonii, se sladkými mandlemi a mexickým citrusem ,zakončena  rumem ,který dává této vůni jedinečnost svého druhu. Gurmánská vůně udivující  svým sebe -shovívavý efektem.

Pyramida vůně:

Hlava: Procida citrón, sicilský pomeranč 

Srdce: vanilka z Madagaskaru, mandle, mexická limetka

Základ: vanilka z Madagaskaru, Procida citrón, rum 

Použití: Miraj tělové mléko lze použít každý den, 1-2 krát denně, po koupeli.
Naneste na pokožku a lehkým třením vmasírujte tělové mléko.
Aplikaci opakujte dle potřeby.

Upozornění: Nepolykejte! Udržujte mimo dosah dětí! Používejte pouze pro daný účel. Skladovat v temnu a suchu při teplotě 5-25 ° C. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Obsah produktu: 200 ml

UPOZORNĚNÍ: 

Akční cena při příležitosti otevření e-shopu: 1240.-Kč 

Béžná cena: 1865.-Kč

S.A.C.K.Y je nezávislá, řemeslná luxusní značka parfémů, specializující se na vytváření vůní, které jsou odlišné a zajímavé svými vonnými kompozicemi.

K výrobě parfémů využívá umělecký a zcela inovativní přístup a zakládá si na použití pouze těch nejkvalitnějších surovin z celého světa. 

Vůně jsou určeny pro sebevědomé, rafinované ženy a muže. Potěší i obaly svých parfémů, které jsou decentní a působivé zároveň.

Značka S.A.C.K.Y vznikla v roce 2014. Zpočátku se zaměřovala na výrobu vysoce sofistikované niche kosmetiky pyšnící se excelentní parfemací a výběrem kvalitních surovin s aktivními látkami ve farmaceutické kvalitě. Díky inovativním postupům při výrobě mají produkty vysokou biologickou dostupnost a maximální účinnost.

V roce 2016 představila značka S.A.C.K.Y svou první kolekci šesti vůní v koncentraci Extrait de Parfum. Autorkou vůní a designu  S.A.C.K.Y je Elisavet Isabella Sacky.

S.A.C.K.Y zásadně odmítá testování a experimenty na zvířatech.