Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Verilen Zobrazit větší

VERILEN GEL - S.A.C.K.Y

Nový produkt

PARFÉMOVANÝ-BYLINNÝ MASÁŽNÍ GEL NA TĚŽKÉ NOHY

Vonící gel na kůži s vitamínem E, standardizovanými extrakty z Vilínu viržinského (Hamamelis virginiana), Divizny velkokvěté (Verbascum densiflorum), Kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum) a vůní Tasawur z kolekce S.A.C.K.Y Parfum.

Vhodný při nepříjemných pocitech těžkých nohou, na péči proti pocení nohou, při obtížích s pachem nohou.

Více informací

Parametry

Druhy vůní FOUGÉROVÁ

Více informací

VERILEN GEL

       200ml

parfémovaný,bylinný masážní gel na těžké nohy

Mírně chladivý, zklidňující a regenerační, vonící gel na kůži s vitamínem E, standardizovanými extrakty z Vilínu viržinského (Hamamelis virginiana), Divizny velkokvěté (Verbascum densiflorum), Kaštanu koňského (Aesculus hippocastanum) a vůní Tasawur z kolekce S.A.C.K.Y Parfum.

Vhodný při nepříjemných pocitech těžkých nohou.

Indikace: VERILEN GEL se používá zevně, při obtížích vyžadující použití adstringentu, svíravých látek. Při pocitech těžkých nohou a v případech tendence k bércovýcm vředům, křečovým žilám apod. Vhodný je díky obsahu adstringentních a antimikrobiálních látek rovněž na péči proti pocení nohou a při obtížích s pachem nohou v důsledku rozkladu potu mikroorganizmy (atletická noha).

 Aktivní látky:

-        Vilín viržinský

-        Divizna velkokvětá

-        Kaštan koňský

-        Vitamín E

-        Vůně Tasawur z kolekce S.A.C.K.Y Parfum

!VERILEN GEL JE DERMATOLOGICKY TESTOVÁN!

Vysoce sofistikovaná niche kosmetika, excelentní kvalita surovin s aktivními látkami, inovativní postupy při výrobě, biologická dostupnost, maximální účinnost.

Aplikace: Přiměřené množství přípravku naneste na pokožku a mírnými krouživými pohyby jemně vmasírujte. Aplikaci opakujte minimálně 2-3x denně. Gel je určen pro zevní použití. Nelepí ,nebarví a je příjemně vonící.

Upozornění: Neužívat vnitřně! Udržujte mimo dosahu dětí! Skladujte v temnu a suchu, při teplotách 5-25°C. Chraňte před mrazem. Spotřebujte nejlépe do data uvedeného na obale.

Vůně Tasawur:

Silná a opulentní vůně, počáteční tóny plné jedlového balzámu ze  Severní Ameriky, citrónu, pomeranče, indického kardamomu, petitgrainu, broskve, zjemňuje srdce plné  honosné lilie a růže,  snoubící se  s originálním spojením  rozmarýnu a čínského jasmínu. Vůni uzavírá překvapující palisandr, oakmoos z Kypru, pižmo z Asie, vetiver z Pakistánu, pačuli ze Sumatry. Vonná kompozice zahalena do sladkého objetí vanilky. 

Pyramida vůně Tasawur:

Hlava: balzám z jedle ze Severní Ameriky, sicilský  citrón & pomeranč, kardamom z Indie, petitgrain, broskev

Srdce: konvalinka, růže, rozmarýn, jasmín z Číny

Základ: palisandr, oakmoss z Kypru, pižmo z Asie, vetiver z Pakistánu, pačuli ze Sumatry, vanilka z Madagaskaru 

Obsah produktu: 200 ml

S.A.C.K.Y je nezávislá, řemeslná luxusní značka parfémů, specializující se na vytváření vůní, které jsou odlišné a zajímavé svými vonnými kompozicemi.

K výrobě parfémů využívá umělecký a zcela inovativní přístup a zakládá si na použití pouze těch nejkvalitnějších surovin z celého světa. 

Vůně jsou určeny pro sebevědomé, rafinované ženy a muže. Potěší i obaly svých parfémů, které jsou decentní a působivé zároveň.

Značka S.A.C.K.Y vznikla v roce 2014. Zpočátku se zaměřovala na výrobu vysoce sofistikované niche kosmetiky pyšnící se excelentní parfemací a výběrem kvalitních surovin s aktivními látkami ve farmaceutické kvalitě. Díky inovativním postupům při výrobě mají produkty vysokou biologickou dostupnost a maximální účinnost.

V roce 2016 představila značka S.A.C.K.Y svou první kolekci šesti vůní v koncentraci Extrait de Parfum. Autorkou vůní a designu  S.A.C.K.Y je Elisavet Isabella Sacky.

S.A.C.K.Y zásadně odmítá testování a experimenty na zvířatech.

S.A.C.K.Y parfémy vytvořené Elisavet Isabella Sacky jsou zajímavé čichové kompozice, inovativní, kreativní a umělecké. 

!! S.A.C.K.Y Health Technology Group zásadně odmítá testování a experimenty na zvířatech !!

www.sackygroup.com