Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové MIRAJ - S.A.C.K.Y PARFUMS Zobrazit větší

MIRAJ - S.A.C.K.Y PARFUMS

Nový produkt

EXTRAIT DE PARFUM  100 ml  

Pyramida vůně:

Hlava: Procida citrón, sicilský pomeranč 

Srdce: vanilka z Madagaskaru, mandle, mexická limetka

Základ: vanilka z Madagaskaru, Procida citrón, rum 

Více informací

Tento produkt již není na skladě

Parametry

Druhy vůníGURMÁNSKÁ

Více informací

S.A.C.K.Y LIMITOVANÁ EDICE 

MIRAJ - Extrait de Parfum  100 ml

teplá a smyslná vůně, počáteční  energie Procida citronu  a sicilského pomeranče  otevírá  cestu teplé a smyslné vanilce z Madagascaru , která je v  naprosté harmonii, se sladkými mandlemi a mexickým citrusem ,zakončena  rumem ,který dává této vůni jedinečnost svého druhu. Gurmánská vůně udivující  svým sebe -shovívavý efektem.

Pyramida vůně:

Hlava: Procida citrón, sicilský pomeranč 

Srdce: vanilka z Madagaskaru, mandle, mexická limetka

Základ: vanilka z Madagaskaru, Procida citrón, rum 

--------------------------------------------

S.A.C.K.Y je nezávislá, řemeslná luxusní značka parfémů, specializující se na vytváření vůní, které jsou odlišné a zajímavé svými vonnými kompozicemi.

K výrobě parfémů využívá umělecký a zcela inovativní přístup a zakládá si na použití pouze těch nejkvalitnějších surovin z celého světa. 

Vůně jsou určeny pro sebevědomé, rafinované ženy a muže. Potěší i obaly svých parfémů, které jsou decentní a působivé zároveň.

Značka S.A.C.K.Y vznikla v roce 2014. Zpočátku se zaměřovala na výrobu vysoce sofistikované niche kosmetiky pyšnící se excelentní parfemací a výběrem kvalitních surovin s aktivními látkami ve farmaceutické kvalitě. Díky inovativním postupům při výrobě mají produkty vysokou biologickou dostupnost a maximální účinnost.

V roce 2016 představila značka S.A.C.K.Y svou první kolekci šesti vůní v koncentraci Extrait de Parfum. Autorkou vůní a designu  S.A.C.K.Y je Elisavet Isabella Sacky.

S.A.C.K.Y zásadně odmítá testování a experimenty na zvířatech.

www.sackygroup.com