Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Nové Faded Short Sleeves T-shirt Zobrazit větší

AFRODISIACO - S.A.C.K.Y

Nový produkt

PARFÉMOVANÝ HŘEJIVÝ MASÁŽNÍ KRÉM 200ml 

Afrodisiaco parfémovaný  hřejivý masážní krém , obsahuje vůni Afrodisiaco z kolekce S.A.C.K.Y. parfum, chili olej, levandulový olej, hřebíčkový olej, eukalyptus, skořici, konopný olej,  terpentýn, methylsalicylát.

Prohřívá pokožku, podporuje krevní oběh, dává pocit úlevy. 

Krásně voní, nezpůsobuje zarudnutí a podráždění. 

Více informací

skladem

Parametry

Druhy vůníDŘEVITĚ-CITRUSOVÁ

Více informací

S.A.C.K.Y

AFRODISIACO - PARFÉMOVANÝ MASÁŽNÍ HŘEJIVÝ KRÉM 

Parfémovaný-Regenerační -Hřejivý-Relaxační,-Osvěžující efekt

Afrodisiaco parfémovaný  hřejivý masážní krém , obsahuje vůni Afrodisiaco z kolekce S.A.C.K.Y. parfum, chili olej, levandulový olej, hřebíčkový olej, eukalyptus, skořici,konopný olej,  terpentýn, methylsalicylát.

Afrodisiaco masážní krém prohřívá pokožku, podporuje krevní oběh a má uklidňující účinek; Nezpůsobuje zarudnutí a podráždění. Dává pocit úlevy, snadno používá a je příjemně vonící. Nezabarvuje oblečení a nelepí. 

Vysoce sofistikovaná niche kosmetika, excelentní kvalita surovin s aktivními látkami, inovativní postupy při výrobě, biologická dostupnost, maximální účinnost.

Použití: Důkladně vmasírujte na část těla, kde má být použita. Hřejivosti je dosaženo po několika minutách. Před použitím výrobku, je doporučeno provést test na kůži předloktí.

Upozornění: Nepolykejte! Udržujte mimo dosah dětí! Používejte pouze pro daný účel. Skladujte v temnu a suchu při teplotě 5-25 ° C. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Spotřebujte do data uvedeného na obalu.

Dermatologicky testováno.

Obsah produktu: 200 ml

VŮNĚ AFRODISIACO:

Afrodisiaco-okouzlující  vůně plná rozporů, kdy počáteční  citrusové tóny jejíž dominancí je  italský citrus, otevírájí cestu k srdci, které se točí kolem květinové výzdoby s orientálním nádechem. Končící  krásou ušlechtilých a teplých  tónů ve  své základu, které se prolínájí s živočišným objetím indonéské pačuli a jemnou vanilkou z Madagaskaru, zahalenou  hedvábným asijské pižmemKonečným efektem je pocit introspekce, což předurčuje k úplné harmonie mezi myslí a tělem.

Pyramida vůně:

Hlava: bergamot z Kalábrie, sicilká mandarinka & citrón

Srdce: Grasse jasmín, ylang ylang z Polynésie, růžový pepř

Základ: pačuli ze Sumatry, vanilka z Madagaskaru, fava tonka, pižmo z Asie

EAN 8595642820182

S.A.C.K.Y je nezávislá, řemeslná luxusní značka parfémů, specializující se na vytváření vůní, které jsou odlišné a zajímavé svými vonnými kompozicemi.

K výrobě parfémů využívá umělecký a zcela inovativní přístup a zakládá si na použití pouze těch nejkvalitnějších surovin z celého světa. 

Vůně jsou určeny pro sebevědomé, rafinované ženy a muže. Potěší i obaly svých parfémů, které jsou decentní a působivé zároveň.

Značka S.A.C.K.Y vznikla v roce 2014. Zpočátku se zaměřovala na výrobu vysoce sofistikované niche kosmetiky pyšnící se excelentní parfemací a výběrem kvalitních surovin s aktivními látkami ve farmaceutické kvalitě. Díky inovativním postupům při výrobě mají produkty vysokou biologickou dostupnost a maximální účinnost.

V roce 2016 představila značka S.A.C.K.Y svou první kolekci šesti vůní v koncentraci Extrait de Parfum. Autorkou vůní a designu  S.A.C.K.Y je Elisavet Isabella Sacky.

S.A.C.K.Y zásadně odmítá testování a experimenty na zvířatech.