Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

O nás

Naše společnost

Společnost S.A.C.K.Y Health Technology Group s.r.o přináší prostřednictvím své parfumerie nicheparfums.cz exkluzivní a velmi selektivní niche parfémy a niche kosmetiku luxusních parfemářských značek AMOUAGE, CREED, NAOMI GOODSIR, O'DRIÙ, RANIA  J., S.A.C.K.Y PARFUMS, STÉPHANE HUMBERT LUCAS - 777

Niche parfémy jsou absolutní exkluzivitou ve světě vůní, představující nejvzácnější přírodní ingredience, neobyčejné vonné kompozice, luxusní flakony a osobitou vůni, která Vás bude provázet po celý den.

Jejich výroba se primárně neváže na komerci, ale na avantgardnost, kreativitu, umění a důraz je kladen především na originalitu.

Výraz niche označován také jako„nika“ neboli„výklenek“ je něco, co je okrajové, ojedinělé, co stojí mimo hlavní komerční proud. Zaměřuje se na jeden, případně více úzkých segmentů trhu. Takový segment představují zákazníci, kteří vyžadují vysoce specializovaný a individuální produkt či službu.

Niche parfémy tvoří pomyslný výklenek trhu a jejich distruce je velmi omezena.

Jejich přednosti stojí mimo parfémový mainstream, zcela se vůči němu vymezuje. Pokud bychom použili přirovnání z oboru módy, jsou takovou„haute couture“, neboli „vysokou krejčovinou“ parfémového průmyslu.

Vzácné přísady, vyšší cena..

Niche parfémy jsou složeny z těch nejdražších ingrediencí, jako jsou například damašská růže, dřevo oud z Laosu, levandule, jasmín, fíkový list, tahitská gardénie nebo ambra, v noci sbírané lístky jasmínu, kosatec z francouzského Grasse, ambergris či stříbrné kadidlo. Ty se dovážejí z nejrůznějších koutů světa.

Nejvyšší kvalita těchto ingrediencí společně s nejpoctivějším postupem ve zpracování vůní vytváří osobité a originální parfémy určené pro dámy a pány s velmi vytříbených vkusem.

Trh niche parfémů představuje především unisex vůně, které mohou partneři sdílet. Má to být určitý znak spojitosti.

Vzácnost těchto ingrediencí se zákonitě promítá do ceny parfémů, proto jsou jejich ceny vyšší.

Niche vůně  jsou krásné, dokonalé a propracované.  

Mají svůj příběh a hlavně jsou originální.

nicheparfums.cz

Provozovatel: S.A.C.K.Y. Health Technology Group s.r.o.,

                      M.Kopeckého 482/17,

                      708 00 Ostrava 8,

                      Česká republika

IČ: 03649334  DIČ: CZ03649334

Zavolejte nám: +420 777 525 288

E-mail: obchod@nicheparfums.cz

Bankovní spojení : Fio banka a.s., č.ú.: 2600754753/2010