Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Balík do ruky - doručení na území České republiky zdarma

Objednané zboží vám bude doručeno prostřednictvím České pošty na vámi uvedenou adresu nejpozději do dvou pracovních dnů. O podacím čísle zásilky a jejím doručování budete informováni SMS nebo e-mailem. V případě, že nebudete na udané adrese zastiženi, bude zásilka uložena na poště. Objednávky doručované Českou poštou lze zaplatit bezhotovostně převodem na účet prodávajícího nebo při převzetí na dobírku.

Balík na poštu - doručení na území České republiky zdarma

Objednané zboží vám bude doručeno na vybranou pobočku České pošty do tří pracovních dnů. O podacím čísle zásilky a jejím doručení na poštu budete informováni SMS nebo e-mailem. Na poštovní přepážce se prokážete dokladem totožnosti a číslem zásilky. Objednávky doručované Českou poštou lze zaplatit předem bezhotovostně převodem na účet prodávajícího nebo při převzetí na dobírku.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží.

Prodávající balí zboží výhradně do nových kartonů, u kterých je jakékoliv porušení snadno vizuálně zjistitelné.

Převezme-li kupující od doručovatele zásilku s porušeným obalem, vyloučí tím Prodávajícího z odpovědnosti za újmu, která mu tím vznikne.

Prodávající neodpovídá za to, že kupující neobdrží objednané Zboží, pokud je doručovatel vydá na kupujícím uvedené doručovací adrese jiné osobě, nebo na takové adrese jiná osoba doručení zboží odmítne. Náklady na opětovné doručení zboží nese v takovém případě kupující.